Angelcare

ANGELCARE AC300

ANGELCARE AC300

    Monitor ruchów oddechowych dziecka Angelcare® AC300 to urządzenie do użytku domowego, które wspomaga opiekę nad niemowlęciem. Monitor nie ma kontaktu z dzieckiem, czujniki w postaci płaskich płytek sensorycznych umieszcza się pod materacem łóżeczka, a odbiornik zasilany bateryjnie stawia się obok. Urządzenie to jest niezawodne, a jednocześnie bardzo proste w obsłudze.

    Monitor ruchu (oddechu) Angelcare® AC300 jest urządzeniem całkowicie bezpiecznym. Płytki sensoryczne i ich przewody są zupełnie nieaktywne. Nie przewodzą prądu elektrycznego i nie emitują żadnej formy energii. Gdy dziecko nie porusza się (nie oddycha) przez 15 sekund włącza się poprzedzający alarm sygnał ostrzegawczy. Po kolejnych 5 sekundach ( czyli po 20 sekundach bezdechu ) włącza się alarm i pulsuje czerwone światło. W razie alarmu konieczna jest natychmiastowa reakcja. Najczęściej wystarczy wyjąć dziecko z łóżeczka i poklepać go po plecach. Czasem sam sygnał dźwiękowy powoduje wybudzenie dziecka z głebokiego snu i powrót normalnego oddechu. Dodatkowym atutem urządzeń Angelcare® jest bardzo przystępna cena.Bakteryjne zapalenie pochwy Bakteryjne zapalenie pochwy
Niepokojące swędzenie miejsc intymnych? Zapalenie pochwy nie musi Cię męczyć – zwalcz je dziś!
http://choroby-weneryczne.pl/bakteryjne-zapalenie-pochwy.html


Priligy Priligy
Popraw jakość Twojego życia seksualnego i pozbądz się kompleksów!
eimpotencja.pl/priligy.html

Kompletny zestaw elementów Monitora AC300 to :

  • dwa czujniki ruchu (oddechu),
  • monitor oddechu,
  • instrukcja obsługi,
  • Całość w estetycznym pudełku.


Uwaga: Monitory Angelcare® spełniają wszystkie normy wyznaczone w dyrektywach Unii Europejskiej - CE. Monitory Angelcare® posiadają także atesty wymagane w kilkudziesięciu krajach na całym Świecie, m.in. w Kanadzie, w Stanach Zjednoczonych.


 
      © 2009 www.angelcare.info.pl